Laura Desfor Edles
ISBN-10:
1452203601
ISBN-13:
9781452203607
List Price: 
$231.46
Cheapest Price Summary
Price:
$58.07
Shipping:
$3.75
Total:
$61.82
Price:
$181.96
Shipping:
$5.50
Total:
$187.46

Semester Rental: $137.49

Knetbooks
Price:
$137.49
Shipping:
$0.00
Total:
$137.49

55 Day Rental: $123.74

Knetbooks
Price:
$123.74
Shipping:
$0.00
Total:
$123.74

Used
Used $58.07
as of 4 seconds ago
$3.75
Abebooks
(Marketplace)
New
New $181.96
as of 4 seconds ago
$5.50
Knetbooks
Semester Rental
(Due Date 12/11/2026)
Semester Rental
(Due Date 12/11/2026)
$137.49
as of 4 seconds ago
FREE
Knetbooks
60 Day Rental
(Due Date 07/15/2026)
60 Day Rental
(Due Date 07/15/2026)
$123.74
as of 4 seconds ago
FREE
This book is not available for: 85 Day Rental, eBook, Sell Back